Güncel Teknoloji Haberleri

PlayStation 4 için yeni güncelleme: İşte gelen bomba özellik

Sony’nin popüler oyun konsolu PlayStation 4 için yeni bir güncelleme yayınlandı. Güncelleme ile birlikte 6.50 sürüme yükselen PS4’te bakın neler değişiyor?

Sony PlayStation 4 sistemleri için yeni bir güncelleme çıkardı. Güncelleme ile birlikte daha çok minör değişiklikler yapılırken, göze çarpan en büyük yenilik ise hiç şüphesiz telefonlar üzerinden artık PlayStation 4’e bağlanabiliyor olmanız ve Uzaktan Oynatma (Remote Play) özelliğinin iOS cihazlara gelmesi.

460MB boyutundaki güncellemeyi hemen indirebilirsiniz. Ayrıca güncelleme iOS cihazlar için uzaktan oynatma özelliğini, Niconico Live yayını esnasında 720 çözünürlük seçeneğini ve giriş işlemleri tuşunu değiştirme özelliğini getiriyor.

Giriş işlemlerini yapmak için düğme atamasını artık daire düğmesinden X düğmesine değiştirebilirsiniz. (Ayarlar) > [Sistem] öğelerini seçin ve ardından [Giriş için X Düğmesini Kullanın] onay kutusunu işaretleyin. Bu seçenek yalnızca belirli ülkelerde ve bölgelerde kullanılabilir.

Bir önceki yazımız'da Pokemon GO Nedir, Nasıl Yüklenir? başlıklı makale pokemon go android, pokemon go app store ve pokemon go güncel apk hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.