Güncel Teknoloji Haberleri

2K, Mafia III “The Marcanos – The Italian Mafia” Fragmanını Yayımladı

2K ve Hangar 13 bugün Mafia III “The Marcanos – The Italian Mafia” ismindeki yeni fragmanını yayımladı; bu fragman oyunculara yakında satışa çıkacak olan açık dünya kabahat oyunun mühim karakterlerini tanıtan altı bölümlük fragmanın serisinin beşincisi. Bu bölümde oldukça uzun süredir New Bordeaux’u pençeleri altına almış olan olan Marcano ailesini tanıyoruz.

mafia3aug1116

Mafia serisi şu anda üç oyundan oluşmaktadır. İlk oyun 2003’te satışa sunulan Mafia: City Of Lost Heaven’dır. Seri ilk oyundan sonrasında uzun bir sessizliğe girmiştir. Ta ki 2010 da Mafia 2 çıkana kadar. Mafia 2’ninse akıllarda sual işareti bırakan sonundan sonrasında oyun severler merakla Mafia 3’ün haberini beklemiştir fakat hep aksilik haberleri gelmiştir. Oyunun karakterleri yayınlandıktan derhal sonrasında meydana getiren bölümün batmış olduğu, oyunun başka bir stüdyoya aktarıldığı haberinden sonrasında ortalama bir yıldan fazla devam eden sessizlikten sonrasında oyunun seslendirmelerinden biri Twitter’dan bekleyenler için bazı heyecanlandırıcı haberler olacağını bildirmeye adım atmıştır. Ve en sonunda geçtiğimiz Gamescom da Mafia 3’ün fragmanı gösterildi. Oyundan bazı videolarda Youtube da bulunmakta. 2016 da hangi ay olduğu belli olmaksızın çıkması planlanıyor.

“The Marcanos – The Italian Mafia” fragmanında Marcano ailesinin Lincoln Clay’in eski hesapları kapatmaya emek harcaması karşısında kendilerini bir yol ayrımında gören dört mühim üyesini görüyoruz.

Mafia 3 “The Marcanos – The Italian Mafia” fragmanını seyretmek için: https://www.youtube.com/watch?v=RrxVbLH-t5E

 

Önceki karakter fragmanlarına YouTube üstünden erişebilirsiniz:

  • Mafia III “Lincoln Clay – The Soldier”: https://www.youtube.com/watch?v=jY39s23xjIs
  • Mafia III “Cassandra – The Voodoo Queen”: https://youtu.be/OvQH-rFadVY
  • Mafia III “Burke – The Anarchist”: https://youtu.be/UtPZD653XNw
  • Mafia III “Vito – The Throwback”: https://www.youtube.com/watch?v=NW6767-W7fk

 

Oyun 7 Ekim 2016’da PlayStation®4 bilgisayar eğlence sistemi, Xbox One ve Windows PC için çıkacak. Mafia III hakkında daha çok hususi informasyon almak için Feysbuk, Twitter ve YouTube üstünden takp edebilir ve http://MafiaGame.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız'da Call of Duty Severlere Müjde: Terminal Geri Dönüyor başlıklı makale Call Of Duty hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.