Güncel Teknoloji Haberleri

Call of Duty Severlere Müjde: Terminal Geri Dönüyor

Battlefield 1 ile birlikte süregelen ve ardı sonu gelmeyen Call of Duty®: Infinite Warfare tanıtım videosu dislike’ları sonucu yapımcılar, oyuncuların ilgisini çekmenin yolunu buldu. Bugün San Diego Comic-Con’daki Call of Duty®: Infinite Warfare paneli esnasında Activision ve Infinity Ward, Terminal’in geri döndüğünü duyurdu!

Call of Duty®: Infinite Warfare (Current MP)_20160713042543

Call of Duty®: Çağdaş Warfare® 2’nin en sevilen çokluoyuncu haritası, Call of Duty: Infinite Warfare’in nefes kesici güzellikteki yeni ortamlarından biriyle tekrardan tasarlandı. Call of Duty: Infinite Warfare’in herhangi bir versiyonu için ön sipariş veren oyuncular Terminal Bonus Haritasına haiz olacaklar; artık Ay’daki bir uzay gemisi limanı olan harita orijinaline sadık bir oynanış sunarken yeni oynanış öğeleri de ekliyor ve görsel olarak da çıtayı yükseltiyor. 

 

Ek olarak ekip Call of Duty: Infinite Warfare’den yepyeni oynanış görüntüleri de yayınladı ve tek kişilik hikayeden görüntüler sundu.

 

 

Call of Duty: Infinite Warfare Hakkında

Ödüllü Infinity Ward stüdyosu duygusal, karakter odaklı bir ifade ile liderlik teriminin ağırlığını ve bununla beraber getirmiş olduğu sorumlulukları mevzu alarak öykü anlatımında yeni bir dönem başlatıyor. Oyuncular Dünya’nın son savaş gemilerinden kabul edilen Retribution’ın komutanı, Tier 1 Hususi Operasyonlar askeri Yüzbaşı Reyes rolünü üstlenen harp zamanında liderliğe soyunacaklar. İnanılmaz derecede sıkıntılı günlerin yaşandığı bu zamanda Reyes güneş sistemimizin uçsuz bucaksız enginliğine yayılan yeni harp alanlarında acımasız bir düşmana karşı koalisyon güçlerinden geri kalanlara liderlik edecek.

 

Infinite Warfare, Call of Duty® serisine yeni silahlar, yeni oyuncu kabiliyetleri ve etkisinde bırakan yepyeni ortamlar ekliyor. Coşku dolu tek kişilik hikayeye ek olarak Call of Duty: Infinite Warfare’de kapsamlı bir çokluoyuncu modu ve benzersiz işbirlikli zombies deneyimi de yer alacak. Daha geniş ayrıntılar 2 – 4 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan Call of Duty® XPetkinliğinde açıklanacak.

 

Call of Duty: Infinite Warfare PlayStation® 4 sistemi, Microsoft Xbox One oyun ve eğlence sistemi ve PC için 4 Kasım’da çıkacak.

 

Bir önceki yazımız'da Sahte Pokemon Go Cihazınıza Ciddi Zararlar Verebilir başlıklı makale Pokemon, Pokémon Go ve sahte pokemon go hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.