Güncel Teknoloji Haberleri

Call of Duty: Infinite Warfare’in İlk Fragman’ı Yayınlandı!

Call Of Duty Infinite Warfare

Activision tarafınca geliştirilen ve her oyunu ile rekorlar kıran Call Of Duty serisinin son oyunu Call Of Duty: Infinite Warfare (sonsuz harp)’in ilk fragmanı gösterildi. Know Your Enemy (düşmanını tanı) başlığı ile gösterilen videoda Bruce Willis’e benzeyen bir karakter düşmanı yok etme planlarını konu alıyor.

29 Ekim 2003 tarihinde ilk oyunu piyasaya çıkan Call Of Duty’nin her yeni oyunu değişik bir tema içeriyor. Call Of Duty 1-2 ve 3’te 2.Dünya Savaşı mevzu alınırken sonrasında çıkarılan oyunlar çağıl süre uyarlamaları içeriyor. Black Ops’ta ise ABD Rusya arasındaki soğuk cenk mevzu alınmıştı.

Gelecek hafta resmi olarak tanıtılması beklenen Call Of Duty: Infinite Warfare ise fragmanda da anlayacağımız suretiyle bilim kurgu ve ilerici-modern çizgiler taşıyan mevzuya haiz. Bir uzaylı savaşını ya da uzayda gündeme getirebilecek fütüristik seçenekler eklenmiş benzer biçimde görünüyor. Oldukca oyunculu olarak da oynanabilecek olan yeni oyun hakkında detaylı bilgilere resmi tanıtımda haiz olacağız.

Geçmişte yaşanmış olan savaşları Call Of Duty ile detaylı bir oyun serisi haline getirmeyi başaran Activison son oyunu ile de fazlaca ilgi göreceğe benziyor. Hızla gelişen teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak hazırlanan oyunun senaryoları da minimum oyun kadar dikkat çekici. Söz mevzusu cenk oyunları olduğunda Battlefield, Medal Of Honor, Arma, Crysis, Counter Strike, FarCry, Halo, Metal Gear Solid şeklinde ciddi rakiplere haiz olan Activision, Call Of Duty ile en kuvvetli rakiplerine kafa tutuyor. Milyonlarca hayranı olan Call Of Duty serisinin her oyunu tanıtımından günler ilkin gündem olmayı başarıyor.

Bir uzay çağı savaşı oyunu olacak benzer biçimde görünen Call Of Duty: Infinite Warfare piyasaya çıktığında neler meydana getirecek hep beraber göreceğiz. Asla şüphemiz yok ki yeni mevzusu ve oyun seçenekleri ile minimum önceki oyunları kadar büyük fanatik kitlesi heyecanla oyunun resmi tanıtımını bekliyor.

Bir önceki yazımız'da Playstation 4.5 NEO’nun Özellikleri Gün Yüzüne Çıktı başlıklı makale 4k, amd ve çıkış tarihi hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.