Güncel Teknoloji Haberleri

EA, Medal of Honor Oyununu Ücretsiz Dağıtacak!

Battlefield ve Call of Duty serilerinden sonrasında en fazlaca oynanan harp oyunlarından birisi olan Medal of Honor serisinden pek sık yeni oyun göremesek de seri bilhassa FPS oyunları seven kullanıcılar tarafınca sıkça tercih ediliyor. Electronic Arts’ın kısmen yapımcısı ve dağıtıcısı olduğu oyun, Origin’in On The House adını verdiği parasız oyun serisi kapsamında dağıtılacak.

Son olarak 2012 senesinde kullanıcılara sunulan Medal of Honor: Warfighter oyunundan sonrasında kısmen askıya alınan serinin 2004 senesinde piyasaya çıkan Medal of Honor: Pacific Assault oyunu Origin’deki parasız oyun serisi kapsamında platform kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde sunulacak. Popüler platformda ortalama 30 liralık bir satış fiyatı olan oyunun gelecek günlerde kullanıcılar tarafınca indirilmesine izin verileceği planlanıyor.

Electronic Arts, çoğunlukla kendi oyunlarını kurduğu Origin platformundan ucuz fiyatlarla kullanıcılara sunuyor. EA’in geçtiğimiz aylarda platformun kullanıcılarıyla buluşturduğu On The House serisi ile birlikte Origin’deki kullanıcı aktifliğinin arttırılması planlanıyor. Daha ilkin de Need For Speed: Most Wanted’ın ücretsiz bir şekilde dağıtıldığı serinin gelecek günlerde daha popüler oyunları kullanıcılara parasız sunabileceğini de ekleyelim.

Bir önceki yazımız'da Battlefield 5, 1. Dünya Savaşında Geçecek başlıklı makale 1. dünya savaşı, 2016 ve Battlefield 5 hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.