Güncel Teknoloji Haberleri

HTC One E8 ve M8 Eye İçin Marshmallow Geldi

Android Marshmallow güncellemesi dağıtımı süratli bir halde devam ediyor. Sırada HTC One E8 ve One M8 Eye modelleri var.

Amiral gemisi modelleri için Android’in 6 sürüm numaralı Marshmallow güncellemesini sunmaya süregelen Tayvanlı şirket, geçtiğimiz gün beklenmedik bir halde Desire Eye modeli için de yayına sürmüştü. Şimdi güncelleme beklenen modeller için yayına alındı.

Son raporlara nazaran HTC, Marshmallow’u One M8 Eye ve E8 modellerine çift olarak aynı dönemde göndermeye başladı. Avrupa için hala yolda olan güncelleme, Çin kullanıcılarına OTA kanalıyla ulaşmış durumda. Bir süredir beklenen güncellemeyle telefonda nelerin değişmiş olduğu ise dağıtım arttıkça ortaya çıkacak.

HTC’nin yayınladığı listeye gore One M9, One M8, One M9 plus, One E9, One E9 Plus, One ME, One E8, One M8 Eye, Butterfly 3, Desire 826, Desire 820 ve Desire 816 modelleri Marshmallow güncellemesine kavuşacaklar. Ülkemizle ilgili net bir izahat yok.

Bir önceki yazımız'da Samsung Galaxy S7’nin Satış Rakamları Şaşırttı! başlıklı makale akıllı telefon, galaxy s7 ve galaxy s7 edge hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.