Güncel Teknoloji Haberleri

Eylül’de Apple iPhone 7 Pro Tanıtılabilir

Eylül’deki Apple etkinliğinde iPhone 7 Pro tanıtılabilir. Şirket, iPhone 7’ye ek olarak bir de iPhone 7 Pro modelini sahneye çıkarabilir.

Bildiğiniz şeklinde Apple, her yıl Eylül ayında etkinlik düzenleyerek yeni ürün ve teknolojilerinin tanıtımını yapıyor. Sadece, bu yıl Mart’ta da benzer bir etkinlikle yeni nesil ürünlerin duyurusunun yapılması söz mevzusu. Apple’ın, 21 Mart’ta düzenlenmesi beklenen etkinlikle beraber yeni nesil ekonomik fiyatlı iPhone’u, yeni iPad Pro’yu ve Apple Watch için yeni kayış seçeneklerini duyuracağı tahmin ediliyor.

Sadece, Apple cephesine yönelik gelen söylenti haberleri ardı arkası kesilmiyor. Son olarak Eylül’de tanıtımının yapılması beklenen iPhone 7’ye ek olarak bir de iPhone 7 Pro’nun sahneye çıkarılabileceği düşünülüyor. Tahminler bu yeni modelin çift kamerayla birlikte geleceği yönünde. Şimdiye kadar iPhone 7 Plus ismiyle anılan modelin iPhone 7 Pro şeklinde lanse edileceği söyleniyor. Tahminlere nazaran iPhone 7 Pro 5.5 inç’lik büyük ekranla gelecek. Şimdilik öteki teknik ayrıntılara ilişkin herhangi bir informasyon olmasa da; ekran boyutu haricinde oldukça belirgin değişim olması beklenmiyor.

Bir önceki yazımız'da HTC One M10’un İlk Tanıtımı Yayınlandı! başlıklı makale akıllı telefon, HTC ve htc one m10 hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.