Güncel Teknoloji Haberleri

HTC One M10’un İlk Tanıtımı Yayınlandı!

HTC’nin son olarak amiral gemisi One M10, bu ay içinde düzenlenecek hususi bir lansman ile resmen tanıtılacak. Geçtiğimiz günlerde ilk tanıtım görüntüsü gösterilen HTC One M10’un tanıtımı ile ilgili ilk videosu resmi olarak gösterildi.

HTC’nin Türkiye kanalında gösterilen videoda Tayvanlı markanın laboratuvarının da bulunmuş olduğu belirtilen bir bina göze çarpıyor. “Neye takıntılı olduğumuzu göreceksin!” ifadesiyle sonlanan kısa tanıtımda HTC One M10 ile ilgili herhangi bir detay verilmemiş fakat cihazın üstünde uzun emekler yapıldığı kullanıcılara anlatılmaya çalışılmış. #powerof10 hashtagiyle gösterilen tanıtımda HTC’nin yeni telefonunu iyi mi en iyisi yapmak için gece gündüz çalmış olduğu da vurgulanan metalar içinde kendisine yer buluyor.

Resmi anlamda ilk tanıtımının yayınlanmasıyla birlikte HTC One M10’un üstündeki örtünün oldukca kısa bir süre içinde kalkacağını söyleyebiliriz. Merakla beklenen cihazda 5.1 inç Quad HD AMOLED ekran, Qualcomm Snapdragon 820 işlemci, 4 GB RM, 32/64 GB dahili bellek seçenekleri, 5 megapiksel ön ve 16 UltraPixel arka kameralar ile Android 6.0 Marshmallow benzer biçimde teknik özelliklerin yer almasının beklendiğini de belirtelim.

Bir önceki yazımız'da iPhone 5se’nin Kutu Açılımı Yapıldı başlıklı makale 22 mart, 4 inç ve apple hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.