Güncel Teknoloji Haberleri

Huawei P9’un Yeni Fotoğrafları Ortaya Çıktı

Huawei’nin bir süredir beklenen üst düzey modeli, kılıfının içinde de olsa canlı canlı görüntülendi. İşte Huawei P9’un yeni fotoğrafları.

Huawei yeni üst düzey modeli Huawei P9 üstündeki çalışmalarını sürdürüyor. Gelişmeler sürerken cihaza ilişkin yeni bir fotoğraf da basına sızdı. Kılıfıyla beraber arka yüzü görünen akıllı telefonun çift kameraya haiz olacağı da onaylanmış oldu. Ek olarak arka tarafta çift led flaş ve parmak izi okuyucusunun bulunmuş olduğu da net şekilde görünüyor. Ek olarak modelde lazer oto fokus da her alabilir.

Ortaya çıkan değişik fotoğraflar modelin üretim bandından görüntüleri de basına sunuyor. Mart ayı içinde tanıtılması beklenen modelin hemen hemen hala netleşmeyen beklenen teknik özelliklerini de sıralamak gerekirse, 5.2 inç Quad HD ekran, Huawei tasarımı Kirin 950 işlemci, 4 GB RAM.

Android 6.0 Marshmallow’la kutusundan çıkacak olan modelde Huawei tasarımı Kirin 950 işlemci yer alması da sürpriz değil. Çinli şirket, her geçen gün daha çok kendine ilişkin parça üretmek için çaba sarfediyor. Bunun sonu nereye varır bunu da hep beraber göreceğiz.

Bir önceki yazımız'da Samsung Yeni Güvenlik Güncelleştirmesi Yayınladı başlıklı makale Android, Android güncelleme ve güncelleştirme hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.