Güncel Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy S7’nin Yeni Videosu Yayınlandı

Samsung Galaxy S7’nin yeni videosu gösterildi. Yeni videolar Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’in mühim özelliklerini vurguluyor.

Cenup Koreli teknoloji devi Samsung, 21 Şubat’ta düzenlemiş olduğu etkinlikle birlikte yeni nesil akıllı telefonları Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerinin tanıtımlarını gerçekleştirmişti. Android cephesinde en fazlaca satış gerçekleştiren şirket ünvanını taşıyan Samsung, her iki modeli için de yeni videolar yayınlamaya devam ediyor. Şirket, son olarak hem Galaxy S7 hem de Galaxy S7 Edge modellerinin mühim özelliklerine odaklanıyor.

Videolardan biri, akıllı telefonların suya dayanıklı yapısını mevzu alıyor. Havuza düşürülen ya da yağmur damlalarıyla ıslanan Galaxy S7 yada Galaxy S7 Edge, bu durumdan hiçbir şekilde negatif etkilenmiyor. Kısa süre içinde dünya genelinde birçok değişik ülkeyle beraber Türkiye’de de satışa çıkacak akıllı telefon, bildiğiniz şeklinde IP68 sertifikasına haiz ve dolayısıyla bu yeni videoda suya ve toza karşı dayanıklı olan yapı bilhassa vurgulanıyor.

Öteki video ise her iki akıllı telefonun da kamera performansına odaklanıyor. 12 MP’lik arka kameranın bulunmuş olduğu Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefonları, düşük ışıkta tam performans sergilemesi için f/1.7 diyafram açıklığına haiz.

Bir önceki yazımız'da Samsung Yeni Güvenlik Güncelleştirmesi Yayınladı başlıklı makale Android, Android güncelleme ve güncelleştirme hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.