Güncel Teknoloji Haberleri

Amiral Gemisi Galaxy S7’nin Basın Görselleri Sızdı

Samsung Galaxy S7’ye son yedi gün! Bu pazar tanıtılacak olan amiral gemisi Galaxy S7’nin basın görselleri, basının resmi lansman öncesi eline ulaştı.

Amiral Gemisi Galaxy S7'nin Basın Görselleri Sızdı

Cenup Koreli şirket yeni bombalarına oldukca azca kaldı. Yaklaşan Mobil Dünya Kongresi etkinliğinde tanıtılacak olan yüzlerce ilgi çekici üründen kabul edilen, Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefonları Galaxy S7 ve S7 Edge’ten gene yeni bir detay sızdı. Bu kez modelin altın ve siyah renkteki basın görselleri sızdı. Artık cihazın hem ön, hem de arka tarafındaki tasarımı kesinleşti.

1

Kesinleşen öteki bir mevzu ise telefonun 21 Şubatta, doğrusu gelecek hafta tanıtılacağı oldu. Samsung lansman davetiyelerini çoktan gönderdi. Ek olarak S7 ailesi 11 Mart’ta satışa çıkacak ve ön sipariş veren her insana yeni Gear VR armağan edilecek.

4

Son iddialara gore S7 serisinde coşku verici pek oldukça değişim var. S7’nin arkasında yer alacak olan hafifçe kavis, magnezyum çerçeve, 2 günlük pil ömrü, etkisi altına alan bir kamera yükselmesi, su yalıtımı ve geri dönen microSD kart girişi bunlardan bazıları. S6 da olduğu şeklinde değişik renk seçenekleri ile sunulacak olab telefonların şimdilik siyah ve altın renkte olanlarının görselleri elimizde var. Sadece mevzuyla ilgili tüm doğru bilgiyi gelecek hafta görmüş olacaksınız.

Bir önceki yazımız'da 2016 Model Galaxy J7 Geekbench Testinde başlıklı makale 2016 model, 5.5 inç ve benchmark hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.