Güncel Teknoloji Haberleri

Watch Dogs 2 Önümüzdeki Yıl Geliyor

Ubisoft’un sevilen GTA alternatifi açık dünya oyunu Watch Dogs 2, gelecek yıl içinde oyuncularla buluşacak.

Dev oyun üreticisi Ubisoft, sevilen açık dünya oyunu Watch Dogs’un ikinci sürümü hazırlıyor. 2014 yılı Mayıs ayında çıkan ilk oyun şehri hackleme üstüne kurulmuştu. Kent içindeki trafik ışıklarını bozmaktan kanalizasyon hattını patlatmaya kadar pek oldukca şeyi yazılımsal olarak denetim edebileceğiniz oyunda ek olarak insanların banka hesabını da çalabiliyor ve hatta fena insanların telefon konuşmalarını dinleyerek yapacakları katliam benzer biçimde vakaları da engelleyebiliyordunuz. Tüm bu güzel özelliklere karşın, Watch Dogs, yılların tecrübesi Rockstar Games’in GTA 5’i karşında eridi gitti. Gene de ilk oyuna gore hiç de kötü olmayan bir başarı elde edildi. Oyundan fazlasıyla ümitli olan Ubisoft, şimdi de serinin ikinci oyununu hazırlıyor.

Assasin’s Creed’e ara veren şirket, değişik oyunları üstünde çalışmalarına da hız kesmeden devam ediyor. Gelecek yıl oyuncularla buluşması planan Watch Dogs’un, benzer şekilde kurgulanması, oyunda noksan olan bazı yeteneklerin açılması ve ilk oyunda olduğu şeklinde etkin bir senaryoyla gelmesi planlanıyor.

Bir önceki yazımız'da Far Cry Primal Yeni Videosuyla Karakterleri Tanıttı başlıklı makale Far Cry, PC ve ps4 hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.