Güncel Teknoloji Haberleri

LG G5 Geekbench’te Görüldü

Yeni bir sızıntı daha! Bu kez de LG G5 Geekbench benchmark testinde özellikleri ile beraber sızdırıldı. İşte telefonun bilgileri.

21 Şubat yaklaşıyor. O gün tanıtılacak olan LG G5 ve Galaxy S7 hakkında sızıntılar da ardı ardına geliyor. Çıkışına gün saydığımız bu telefonlardan LG G5’in Geekbench kontrol sayfasında teknik özellikleri görüntülendi. Sızdırılan özellikler daha ilkin beklenenden değişik değil. G5, 21 şubatta LG’nin gerçekleştireceği hususi bir etkinlikle tanıtılacak.

Daha ilkin malum özellikleri onaylayan Geekbench sonuçlarında telefonun Android 6.0.1 Marshmallow’a, 1,59 ghz hızında çalışabilen 4 çekirdekli Qualcomm Smapdragon 820 işlemciye ve 4 GB RAM’e haiz olduğu görülüyor. Bunun yanında telefonun model numarası F700 olacak. Testte ortaya çıkan F700S’teki “S”in anlamı Sk Telekom’u, kısaca Cenup Kore versiyonunu temsil ediyor.

Yakın süre ilkin telefonla ilgili değişik detaylar da ortaya çıktı. Mesela telefonun ekranının devamlı açık kalacağı ortaya çıkmıştı. Ek olarak telefonda garip detaylar haiz olan LG V10’dan izler taşıyacağı daha evvel bilinenler içinde yer alıyordu. Tanıtımına geri sayım meydana getirilen telefonun bilgileri ortaya çıktıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız'da 2016 Model Galaxy J7 Geekbench Testinde başlıklı makale 2016 model, 5.5 inç ve benchmark hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.