Güncel Teknoloji Haberleri

Galaxy S7’nin Altın Rengi Göründü

Samsung’un tanıtımına günler kalan amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S7’nin bu kez de altın rengine ilişkin fotoğrafları gösterildi.

mm-628x359

 

Galaxy S7’nin yeni fotoğrafları basının eline ulaşmaya devam ediyor. Daha ilkin telefonun siyah rengini görmüştük. Bu kez de altın rengi kanlı canlı objektiflere yansıdı. Görseller telefonun tasarımsal niceliklerini bir kez daha ortaya koydu. Uzaktan bakıldığında selefi Galaxy S6’yla kolay kolay ayırt edilemeyen telefonun genel yapısı S6’dan oldukça değişik değil. Sadece küçük dokunuşlar bulunuyor. Mesela telefonun keskin hatları, yerini kenarların bükümlü halini alması ile değişti. Ek olarak telefonun lensinin yarattığı rahatsız edici  1.7 mm’lik çıkıntı da 0.8 mm’ye düşürülmüş. Bu lens ise uzun süredir beklendiği şeklinde 12 MP çözünürlük değerine haiz olacak.

Ek olarak resimlerde gözükmese de telefonun altındaki girişin USB Type-C yerine hala eski nesil 2.0 portlarından olduğu söyleniyor. Bu da üzücü detaylardan biri. 21 şubatta resmi tanıtımı yapılacak olan amiral gemisinin sızdırılan teknik özellikleri içinde; 5.1 inç Quad HD ekran, Qualcomm Snapdragon 820  ve Exynos 8890 işlemci, 12 MP arka kamera, 4 GB RAM, microSD kart girişi yer ediniyor. Ayırca telefon süratli şarj teknolojisi ile 30 dakikada %0’dan %80’e kadar şarj olacak.

Bir önceki yazımız'da 2016 Model Galaxy J7 Geekbench Testinde başlıklı makale 2016 model, 5.5 inç ve benchmark hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.