Güncel Teknoloji Haberleri

Galaxy S7’nin Fotoğrafları Bir Kez Daha Sızdırıldı

Son birkaç aydan beri gündemden asla düşmeyen Samsung’un yeni nesil amiral gemisi Galaxy S7 ve S7 Edge’in ilk elde fotoğrafları basınla paylaşıldı.

Fazlaca uzun süreden beri beklenen yeni tepe modelde sona yaklaştık. 21 şubatta Mobil Dünya Kongresi öncesi resmen tanıtılacak olan Galaxy S7 ve S7 Edge’in bir fotoğrafı daha internete düştü. İlk kez eldeyken fotoğrafı çekilen telefonun tasarımsal bilgileri daha net ortaya çıktı.

Gördüğünüz suretiyle esasında Galaxy S7’nin S6’dan büyük tasarımsal farkları bulunmuyor. Ilk olarak telefonun arkasında yer edinen dikkat çekici bir detayından bahsedelim. Çoktandır beklenen ve Galaxy S6’dan oldukça daha iyi olduğu söylenen 12 MP’lik arka kameranın çıkıntısı daha ilkin de bilinmiş olduğu suretiyle S6 kadar yüksek değil. Şu demek oluyor ki telefonun inceliğine uyum sağlıyor.

Telefonun ön yüzünün fotoğrafında ise bir sürpriz var; AnTuTu sonucu! Galaxy S7, AnTuTu’dan 134,704 puan almayı başarmış. Ek olarak gösterilen görsellerle beraber telefonla ilgili bazı ek bilgiler de paylaşılmış. Söylenene nazaran telefonda magnezyum alaşımlı çerçeve yer ediniyor. Telefonun %0’dan %80’e kadar şarj olması ise yalnızca 30 dakika sürüyormuş. Bu inanılmaz bir kıymet.

21 şubatta tanıtılacak olan amiral gemisi akıllı telefonun daha evvelinde malum ve ortaya çıkan teknik özelliklerini anımsamak gerekirse; Qualcomm Snapdragon 820 ve Exynos 8890 işlemci (değişik pazarlarda ayrı ayrı sahne alacaklar), 5.1 inç Quad HD Super Amoled ekran, 4 GB RAM, 12 MP ISOCELL arka kamera. Bakalım S7, kullanıcıları memnun edebilecek bir aygıt olacak mı.

Bir önceki yazımız'da 2016 Model Galaxy J7 Geekbench Testinde başlıklı makale 2016 model, 5.5 inç ve benchmark hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.