Güncel Teknoloji Haberleri

iPad ve Macbook’a Roze Altın Rengi Geliyor

Apple’ın ilk olarak geçen yıl iPhone 6S ile kullanıcılara sunmuş olduğu roze altın renk seçeneği, yeni nesil iPad’e ve Macbook’a da geliyor.

Değişik renk seçeneklerini kullanıcılara sunmak akıllı telefon ve öteki elektronik eşyaları kullananların gözünde cazipleştiriyor. Bu mevzuda örnek gösterilecek şirket Lumia serisi ile Microsoft/Nokia olsa da, Apple’ın da son zamanlarda çıkardığı ürünlerin fazlaca değişik renk seçenekleri kullanıcıya sunuluyor. Eylül ayında tanıtılan iPhone 6S’te yer edinen yeni ve ilgi çekici renklerden biri de roze altın ya da rose gold seçeneği oldu. İddialara nazaran bu renk, mart ayında çıkış meydana getirecek olan iPad Air 3’te ve 12 inçlik Macbook’ta da yer alacak.

Gene mart ayında tanıtılması beklenen 4 inçlik iPhone 5se modelinin de pembe renk seçeneğini bununla beraber getireceği söylentileri ortaya atılmıştı. Beklenen tüm yenilikler bilhassa hanım kullananların fazlaca ilgisini çekecek benzer biçimde görünüyor. Ek olarak 6S ile gündeme gelen roze altın seçeneği yalnız Apple’ın değil, değişik firmaların da kullandığı bir renk seçeneği haline geldi. Pek oldukca marka, akıllı telefonlarına roze altın seçeneğini ekliyor.

Bir önceki yazımız'da 2016 Model Galaxy J7 Geekbench Testinde başlıklı makale 2016 model, 5.5 inç ve benchmark hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.