Güncel Teknoloji Haberleri

Windows 10 İçin İkinci Büyük Güncelleme Yayınlandı

Microsoft’un kısa bir süre ilkin resmi olarak kullanıma sunmuş olduğu Windows 10 işletim sistemi için ikinci mühim güncelleme paketi gösterildi.

Microsoft’un oldukca büyük beklentiler içinde olduğu ve bilhassa Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 kullanıcıları için ücretsiz bir şekilde dağıtılmasıyla oldukça sayıda kullanıcıya oldukça kısa bir sürede ulaşan Windows 10 işletim sistemi için ikinci bir güncelleme paketi gösterildi. KB3081436 koduyla gösterilen güncellemenin yenilik sıralamasında oldukca detaylı bilgiler yer almıyor fakat, büyük bir ihtimalle, sistem performansını arttıracak ve bazı hataların giderilmesini sağlayacak bir güncelleme olduğu tahmin ediliyor.

Otomatikman sisteme indirilen güncelleme için kullananların herhangi bir şey yapması gerekmiyor. Büyük oranda arka plan hizmetlerindeki aksaklıkları gideren ve iyileştirmeler meydana getiren bu güncellemenin peşinden direkt kullanıcının etkileşim içinde olacağı bir güncellemenin ise gelip gelmeyeceği hemen hemen açıklanmadı.

Bir önceki yazımız'da Adobe, Flash’a Elveda Demeye Hazırlanıyor başlıklı makale Adobe, flash ve HTML5 hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.