Güncel Teknoloji Haberleri

Call of Duty Black Ops 3’e Yeni Harita

Geçtiğimiz senenin son çeyreğinde Activision tarafınca piyasaya sürülen Call of Duty Black Ops 3 ek paketi Awakening içinde bulunan multiplayer haritası Skyjacked için bir video yayınladı.

Harita size de oldukça tanıdık gelmedi mi? Aslına bakarsan harita oldukca tanıdık Black Ops 2’yi oynayan arkadaşların anımsayacağı suretiyle harita bundan önceki oyundaki Hijacked haritasının aynısı. Kendimizi gene Hijacked haritasındaki yatın üstünde buluyoruz lakin bu sefer bir farklılık var, evet yat uçuyor.

Skyjacked Awakening DLC’sin deki dört multiplayer haritadan biri ve öteki üç haritanın adı ise Rise, Splash ve Gauntlet. Hem de bu ek paket ile birlikte oyuna Call of Duty’nin sevilen modu zombi modu içinde yeni bir harita geliyor ve bu haritanında adı Der Einsendrachen.

Planlanan dört ek paketten ilki Call of Duty Black Ops 3 Awakening ek paketi 2 Şubat’ta PlayStation’lara gelecek ve daha sonrasında XBOX ve PC platformlarında da görebileceğiz. Bunun sebebi ise 2015’te PlayStation’un Activision ile yapmış olduğu anlaşmaydı ve bundan sonrasında gelecek DLC’leri de ilk PlayStation’da göreceğiz.

Öteki platformlardaki çıkış tarihleri de gelecek günlerde belli olacak.

Bir önceki yazımız'da Far Cry Primal Yeni Videosuyla Karakterleri Tanıttı başlıklı makale Far Cry, PC ve ps4 hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.