Güncel Teknoloji Haberleri

2016 Model Galaxy J7 Geekbench Testinde

Samsung’un yenilemeye hazırladığı yeni nesil Galaxy J7 modeli Exynos işlemcisi ile Geekbench testinden geçti. İşte telefonun Geekbench’ten almış olduğu puan.

Cenup Koreli şirket, Galaxy J7 modelini 2016 versiyonu ile güncellemeye hazırlanıyor. İkinci nesil J7, Exynos işlemcisi ile Geekbench bileşik testinden geçti. Telefon, daha ilkin de GFXBench’te özellikleri ile ortaya çıkmıştı. Sadece oradaki model Snapdragon 615 işlemcisine sahipti. Geekbench veri tabanında açığa çıkan model ise Cortex A-53 birimlerinin yer almış olduğu 8 çekirdekli ve 1.7 ghz hızında çalışan Exynos 7870’e haiz. Alışageldiğimiz suretiyle Samsung bu telefonunu da çift varyasyon politikası ile piyasaya sürecek.

Telefonun benchmark testinden almış olduğu netice ise tek çekirdekte 793, oldukça çekirdekte 4368 olmuş. Orta düzey telefonun öteki özelliklerinde ise 5.5 inçlik 720p ekran, 2 GB RAM (sadece görünüşe nazaran Snapdragon modeli daha performanslı olacak, 3 GB RAM ve 1080p ekran yer alabilir), 16 GB bellek, 13 MP arka ve 5 MP çözünürlüğünde ön kamera. Ek olarak telefon Android 6.0.1 Marshmallow sürümü ile raflarda yerini alacak.

Bir önceki yazımız'da iPad Air 3’ün Yepyeni Çizimleri Ortaya Çıktı başlıklı makale 4 hoparlör, apple ve çizim hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.