Güncel Teknoloji Haberleri

iPad Air 3’ün Yepyeni Çizimleri Ortaya Çıktı

Apple’ın mart ayında tanıtmayı düşündüğü Air ailesine son eklenecek iPad Air 3 modelinin çizimlerinde, 4 hoparlör, led flaş ve smart connector bağlantısı açıkça görünüyor.

Uzun süreden beri konuşulmuş olduğu benzer biçimde, Apple yeni nesil tableti iPad Air’i kullananların beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Bugüne dek iPad Air 3’ün boyutlarını gösteren pek oldukça çizim taslağı göründü, sadece yeni çizimlerin güvenilir kaynaktan geldiği iddia ediliyor.

Yeni çizimler aslına bakarsak evvelinde ortaya çıkan bilgileri onaylıyor, tablette iPad Pro’da olduğu benzer biçimde 4 tane hoparlöre yer verilecektir. Bunun yanında smart connector bağlantısı da dikkat çekiyor. Ek olarak gene daha evvelinde beklendiği şeklinde arka kameranın led flaşı bulunacak.

Çizimde yer verilen boyutlarsa tabletin selefine nazaran birazcık daha kalınca ve geniş olacağını gösteriyor. Tam boyutları ise  240 x 169.6 x 6.15 mm. Aradaki fark ise oldukça azca. Doğrusu gerçek kullanımda fark etmek pek mümkün olmaz. iPad Air 3’ün mart ayı ortalarından Apple’ın minik iPhone’u iPhone 5SE ile tanıtılması planlanıyor.

Bir önceki yazımız'da Yerli Mobil Oyun "Merged!" Yayınlandı başlıklı makale Merged, mobil ve oyun hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.