Güncel Teknoloji Haberleri

Yerli Mobil Oyun “Merged!” Yayınlandı

Dünya genelinde 50 milyondan fazla etken oyuncu ile en fazlaca oynanan 9. mobil oyun olan “1010!”‘un da yapımcısı olan Türk oyun şirketi Gram Games, bulmaca türündeki yeni oyunu “Merged!“‘ı oyunseverlerle buluşturdu. App Store ve Play Store’da oyunseverlerin beğenisine sunulan oyun, kullanıcılara rahat ve son mertebe keyifli bir bulmaca sunuyor.

Bloklar üzerine heyeti bir bulmaca oyunu olan Merged!‘deki emel, blokları birleştirerek en yüksek skorların içinde bulunmak. Asgari 3 aynı renkteki bloğu dikey, yatay veyahut L şeklinde doldurularak oynandığı oyun, oyuncuların kolayca öğrenip hızlıca ustalaşmasına olanak veren son evre rahat bir oyun mantığı üzerine heyeti.

Merged!, müddet ve hak hududu olmadan kolay oynanışı ve hoş grafikleriyle mobil oyun meraklıların seveceği türden bir yapıya haiz. Oyunun iOS sürümünü App Store, Android sürümünü ise Play Store’dan indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız'da Apple İphone Şarj sorununa çözüm buldu! başlıklı makale havadan şarj, iphone şarj ve kablosuz şarj hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.