Güncel Teknoloji Haberleri

Microsoft Çalışmalarını Hızlandırıyor

Firmanın bu tarz haberlerle kullanıcılarının heyecanlandırmasından ziyade erken deneme imkânı sunması aynı zamanda ortaya çıkan hataların ve kullanıcı deneyimi ile tespit edilmiş olan eksiklerin belirli kullanım zorunlukları ortadan kaldırılmasına neden olacak. Bu tarz bir sisteme baktığımız da ise oldukça iyi olmayan bir sistemin çok daha iyilleştirilmesi beraberinde ise ince ayarlar gerçekleştirilmesi için fırsat tanıyacak.

Firma bu aralar oldukça yoğun çalışan ekip ile birlikte Windows 10 ’un masaüstü versiyonu için planlanan çıkış tarihine yetişmeyecek gibi duruyor. Windows 10 ’un masaüstü versiyonunu baktığımız da ortaya çıkan tarihine yetiştirilmeye çalışıyor bu neden sonra da bu ekibin büyük bir kısmı boşa çıkacak beraberin de ise Microsoft ’un planlarına bakacak olursak Windows 10 ’un mobil sürümünü geliştirmek aynı zamanda iyileştirmek adına çalışmalara başlanılacak. 

Bir önceki yazımız'da Android Sisteminize Başlat Menüsü Nasıl Eklenir? başlıklı makale Android Apk, Android Başlat Menüsü ve Android Başlat Menüsü APK hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.