Güncel Teknoloji Haberleri

Android Sisteminize Başlat Menüsü Nasıl Eklenir?

Android işletim sistemi kullanan insanların dilinde tek bir laf vardır o da açık kaynak kodlu olmasıdır. Ancak bu konuda çalışma yapan kişi sayısı %1 yoktur. Bunun dışında bir artısı olmasa bile işletim sisteminin ucuz olması telefonların da fiyatlarını aşağıya doğru çekmektedir. Durum böyle olunca aslında ucuz diye alınan telefonların ucuz olmasının sebebi yetersiz işletim sistemleridir. 2014 yılında aldığınız bir android telefona 2015 yılında desteğin kesiliyor olması çok trajikomik bir durumdur. Ancak biz konumuza dönelim. Çok büyük bir kitle tarafından kullanılan Android işletim sistemli cihazlar hakkında uygulama açıklamalarına devam ediyoruz.

Son zamanlarda moda olan Android işletim sistemlerinde Windows başlat menüsünün nasıl yapılacağını görelim.  

Android işletim sistemi bulunan cihazınıza Windows başlat menüsü nasıl eklenir?

Yapmanız gereken tek şey çok basit bir şekilde APK uygulamak. Bu linkten indirdiğiniz APK yı güzel bir şekilde indirin ve kurun. Uygulama yüklendikten sonra çok basit bir şekilde içerisini doldurabiliyorsunuz. Bunun dışında tasarım ayarlamalarını da çok basit şekillerde yapabiliyorsunuz. Telefonunuzda kullandığınız Google hesabının profil fotoğrafı ise başlat menüsünün sağ üst köşesinde çıkıyor ve güzel bir görünüm sağıyor. Telefonunuz farklılaşsın istiyorsanız kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız'da Yeni Nesil Güneş Kremi: ReApply başlıklı makale Akıllı Güneş Kremi, Güneş Kremi ve ReApply hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.