Güncel Teknoloji Haberleri

Skype 7.6 ile Yeni Emoticonlar Geldi

Microsoft tarafından yapılan Messenger sürecinin yok edilmesi sonucunda ortaya çıkarılan Skype yeni dönenin Messenger uygulaması olarak akıllar da kalıyor. Firmanın gerçekleştirmiş olduğu yeni güncelleme sonucunda Skype 7.6 sürümüne yükseldi. Geliştirilen uygulama içerisinde çok daha da gelişmiş bir sohbet süreci yer alıyor.

Microsoft çatısı altında çalışan Skype yetkililerinin yapmış olduğu çalışmalar sonucunda birden fazla performans düşüklüğüne neden olan uygulamalar düzeltilerek çok daha temiz bir Clean Code sürecini girilmiş.

Yakın bir zaman dilimi içerisinde Windows 8 üzerinde yer alan Metro UI tasarımına sahip olan Skype uygulamasının desteğini kaldıracağını açıklayan firma Skype 7.6 sürümüyle eksiklikleri tamamlayarak çok daha iyi bir kullanım sürecine giriliyor.

Geliştirilen sürüm üzerine baktığımız da Disney Emoticonları ile farklı bir emoji süreci yaratıyor. Ortaya çıkarılan emojilere baktığımızda henüz tüm kullanıcılara aktif bir şekilde değil. Kısa bir süre içerisinde tüm kullanıcılara dağılacağı dile getirildi.

Geçtiğimiz günlerde internet ortamın paylaşılan oynanış videosu ile birlikte kullanıcıların beğenisini toplamayı başardı.

Bir önceki yazımız'da Windows 10 Temiz Kurulum Nasıl Gerçekleştirilir? başlıklı makale windows, Windows 10 ve Windows 10 Kurulum hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.