Güncel Teknoloji Haberleri

Vimeo, Cameo ile Başarıyı Hedefliyor

Uzun zamandır yayın hayatına devam eden Vimeo kendi sistemi üzerinde kullanıcılarına sağlamış olduğu Premium ve Ücretsiz hizmetler sayesinde başarısını yükseltmeyi becerebilmişti. Yapmış olduğu stratejik adımlar sayesinde satın aldığı Cameo uygulamasını revizyon sürecine götürdü. 

Yeni güncellenen Cameo uygulaması ile oldukça ön plana çıkmayı hedefleyen firmayı bünyesi altına alarak beraberinde kendi adıyla birlikte Apple Store üzerinde de erişime sunan Vimeo, Böylece iPhone kullanıcıların kendi çekmiş olduğu videoları düzenlemeleri için imkân sağlıyordu. Mobil cihazlar üzerinde bu işlemleri çok daha da hızlı bir şekilde hale getiren Vimeo, Adeta uygulamayı tekrardan göklere çıkarttı diyebiliriz.

Cameo ’nun üzerinde barındırmış olduğu en büyük özellikleri arasına baktığımızda video oluşturma aynı zamanda düzenleyerek beraberinde ise paylaşma imkânı bulunuyordu. Eski sürümlerine göre çok daha da stabil bir hale getirilmiş olan uygulamanın kullanıcı sayısını arttırmak isteyen ek olarak cihazlarında yüklü olan kullanıcıların da deneyimini arttırmayı hedefleyen Vimeo, Geliştirilen yeni sürüm ile birlikte istediğini alacak. 

Bir önceki yazımız olan Microsoft'tan şifre adımı! başlıklı makaleyi de okumanızı öneririz.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.