Güncel Teknoloji Haberleri

Does Not Commute Oyununu İnceledik [Video]

Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı telefonlarda kullanılan donanımların, günümüzde bir çok masaüstü pc ’de dahi olmadığı bir dönemden geçiyoruz. Geleceğin muhtemel bilgisayarları olacak akıllı telefonlar için geliştirilen oyunlar da bu yönde gelişiyorlar.

Elbette oyunlarda grafiğin her şey olmadığını biliyor ve oyunun amaç ve içeriğinin de en az grafikler kadar önemli olduğunu düşünüyoruz. İşte bu tarz oyunlardan biri olan Does Not Commute oyununun Android versiyonunu sizler için Andronova YouTube kanalımızda inceledik.

İlk bakışta kolay gibi gözüken, belli bir saniye içerisinde a noktasından yerden b noktasına gitmeniz gereken, her seviyede iyice zorlaşan, oldukça zevkli ve son günlerin popüler oyunu Does Not Commute‘in incelemesini aşağıda izleyebilirsiniz.

Ayrıca, oyunun Android sürümünü doğrudan telefonuna indirmek için Does Not Commute indir bağlantısına veya Google Play Store ’dan indirmek için buraya tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar
FacebookTwitterGoogle+

Cok gereksiz bi oyun, akilli telefonlarda gta gibi yusek icerikli ucresiz oyunlardan önerirmisiniz.

Bir önceki yazımız'da Clash of Clans İndir, Klanlara Katıl ve Efsane Ol [Video İnceleme] başlıklı makale android oyun, apk indir ve Clash of Clans hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.