Güncel Teknoloji Haberleri

Game of War – Fire Age Oyunu İle İmparatorluğunuzu Kurun [Video İnceleme]

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar tarihinin ilk başta anlaşılamadığı için popüler olamayan, ancak sonrasında bağımlılık yaratarak oyuncuları başına kitleyen strateji oyunları, akıllı telefonlarla birlikte yüz milyonlarca kişinin cebine geldiler.

Clash of Clans gibi bağımlılık oluşturan ve milyonlarca kişinin oynadığı strateji oyunlarına, yine milyonların sevgilisi ünlü model Kate Upton‘ın reklamında oynadığı Game of War – Fire Age oyunu da eklendi.

Oldukça kaliteli grafikleri ve başarılı oyun kurgusuyla beğenerek oynayacağınız Game of War – Fire Age oyunu için Andronova ’nın YouTube kanalında hazırladığımız oyun içi oynanış ve inceleme videosunu aşağıda izleyebilirsiniz. Ayrıca YouTube kanalımızı takip etmeyi de unutmamanızı rica ediyoruz.

Eğer oyunu doğrudan telefonunuza yüklemek istiyorsanız Game of War – Fire Age indir bağlantısına veya Google Play Store‘dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
FacebookTwitterGoogle+

Sen neden sürekli telefon reklamı yapıyon

Bana göre en kalitelisi Kale Savaşı ( Castle Clash)

Bir önceki yazımız'da Snake Rewind, Tüm Marketlerde Yayınlandı! [Video İnceleme] başlıklı makale android oyun, iOS/iPhone Oyunlar ve Nokia hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.