Güncel Teknoloji Haberleri

3 Milyon Sattı

Henüz geliştirme aşamasında olan DayZ isimli bilgisayar oyunu, şimdiden 3 milyon kez indirildi. Bohemia Interactive tarafından geliştirilen ve henüz tamamlanmayan DayZ isimli oyun şimdiden 3 milyon  sataratk dikkatleri üzerine çekti. Korku türündeki oyunda, kullanıclar kumanda ettikleri kahrama ile Zombi istilasına uğramış hayali bir dünyada hayatta kalamaya çalışıyor. Alpha sürümü Aralık 2013 ’te yayınlana ve Zombi istilasını konu alan oyun, bu halilyle 30 dolara satılıyor.
Oyun ilk olarak MOD versiyonu ile piyasaya sürülmüş, daha sonra eklenen özellik ile ‘Standalone ’ sürümü de kullanıma girmişti. oyunun tamamlanmış versiyonunun ne zaman kullanıcılarla buluşacağı henüz bilinmiyor. Oyunun yapımcı şirketi, DayZ ’nin beta sürümünü 2015 ’in sonunda yayınlamayı planlıyor.
Eğer zombi oyunlarına merakınız varsa, oyunun piyasa çıkmasını beklerken belki zombie temasıyla dizayn edilmiş olan slot oyunlarını deneyimleyebilirsiniz. Bu oyunları internet üzerindeki birçok casino ortamında ister ücretli, ister ücretsiz olarak güvenilir bir şekilde keyifle oynayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sömestr için en iyi 15 oyun başlıklı makaleyi de okumanızı öneririz.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.