Güncel Teknoloji Haberleri

EVGA, SuperNOVA P2 Platinum güç kaynağı serisini yeni üyelerle genişletiyor


Önder PC bileşen üreticilerinden birisi olan EVGA, üst seviyeye hitap eden ürünleri ile donattığı SuperNOVA P2 Platinum güç deposu serisini yeni üyelerle genişletiyor. Yeni üyeler de Super Flower ortaklık içinde geliştirildi.
Seriye eklenen üç üye 850 W, 750 W ve 650 W güç çıkışlarına haiz. Tamamen modüler bir kablo tasarımı barındıran modellerde kullanım ömrünü çoğaltmak için bir tek Japon üretimi kapasitörlere yer veriliyor. Ek olarak fanların ömrünü çoğaltmak için de çift rulman kullanılmış.
Modellerde tek bir +12V yolu yer ediniyor. Orta ve düşük yoğunluklu işlemlerde ECO Control Fan sistemi yardımıyla güç deposu eylemsiz moda geçiyor ve fanın dönüşü durduruluyor. Bunun haricinde aşırı voltaj koruması, düşük voltaj koruması, aşırı akım koruması, aşırı güç koruması ve kısa dönem koruması şeklinde yazılımsal destek sunar bulunuyor.
Modellerden 650W gücünde olanı 120$, 650W gücünde olanı 150$ ve 750W gücünde olan versiyonu ise 180$ fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda. EVGA ürünlerini 10 senelik güvence ile destekliyor.

Bir önceki yazımız olan G.Skill'in hız aşırtma etkinliğinde MSI X99A GODLIKE GAMING anakart ile 7 rekor kırıldı başlıklı makaleyi de okumanızı öneririz.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.