Güncel Teknoloji Haberleri

Enrique Iglesias konser sırasında drone ile elini yaraladı

19 Ağustosta İstanbul ’da hayranlarıyla buluşacak olan ünlü şarkıcı Enrique Iglesias, turnesine şu sıralar Kuzey Amerika ’da devam ediyor. Ünlü şarkıcının Meksika ’nın Tijuana şehrinde verdiği konserdeyse talihsiz bir olay yaşandı. Tepesinde uçan kameralı drone ’u yakalayan Enrique Iglesias ’ın elini drone ’un pervanesi kesti.

Iglesias ’ın ekibi tarafından yapılan açıklamada, drone ’un konserlerde kalabalığı görüntülemek için kullanıldığını ve bazı konserlerde Enrique Iglesias ’ın drone ’u yakalayarak görüş açısını seyircilere gösterdiği belirtildi. Şarkıcının ekibi Tijuana ’daki konserinde bir şeylerin yanlış gittiğini ve Iglesias ’ın elini yaraladığını açıkladı.

Yaşanan kazaya rağmen, “Şov devam etmeli” ilkesiyle hareket eden Enrique Iglesias, elini bandaja alıp konsere devam etti. Ünlü şarkıcı, elini bandaja almadan önce kanıyla beyaz tişörtüne desenler yapmaktan da geri kalmadı.

KAYNAK

FUSION

Bir önceki yazımız'da MediaTek’in Helio X20 işlemcisi için üreticiler sıraya girdi başlıklı makale cortex a53, cortex-a72 ve Helio X20 hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.