Güncel Teknoloji Haberleri

Spotify bir müzik uygulaması değilse nedir?

Spotify ’ın yakın zamanda duyurduğu kapsamlı yeniden yapılanma, şirketin artık yalnızca bir müzik dinleme servisi olmayacağının habercisiydi. Müzik dışı içeriklerini 4 farklı ülkede sunmaya başlayan Spotify‘ın Ürünlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Shiva Rajaraman, yeni içeriklerin Spotify için yeni bir öğrenme süreci olduğunu ve şirketin “yeterince öğrendiğinde” bu içerikleri aralarında Türkiye ’nin olduğu pazarlara açacağını söylüyor.

Cannes Lions ’ta Spotify‘ın özel alanında konuştuğumuz Rajaraman ’a Spotify ’ın yeniden yapılanma süreciyle neye dönüşeceğini, gelir yaratma potansiyelini ve Apple, Google ve Tidal gibi rakiplerin gelişini nasıl karşıladıklarını sorduk.

Medya partneri olduğumuz Cannes Lions Festivali‘ni bu yıl sizlere Arçelik ’in katkılarıyla Cannes ’dan aktarmaya devam edeceğiz. Tüm haberlerimize Arçelik ’le Cannes Lions adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ooVoo’nun yüz ifadenize göre içecek veren yaratıcı standını gezdik başlıklı makaleyi de okumanızı öneririz.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.