Güncel Teknoloji Haberleri

LG G4’ün ekran hassasiyetini test ediyoruz

Bu gün yaptığımız bir haberde LG G4‘ün ekran hassasiyet sorunu yaşandığı ile ilgili bir video paylaştık. Uzun zamandır LG G4‘ü test ediyoruz ve biz böyle bir hassasiyet sorunu ile karşılaşmadık. Böyle bir sorun olup olmadığını ise benchmark testi yaparak sizlere de göstermek istedik.

Bazı LG G4’lerde dokunmatik sorunu yaşanıyor

Şunu belirtmekte fayda var. Bizim incelediğimiz telefonların hiçbiri “nihai ürünler” değil. Bu telefonların üstlerinde Not for Sale (Satış için Değildir) ibaresi vardır. Dolayısıyla paylaştığımız haberde kullanılan telefonda dahil olmak üzere bizimde test ettiğimiz telefonlar geliştirici telefonu olup bazı bug ve donanımsal sorunları olması nihai ürünlerde de bu sorunların olacağı anlamına gelmez.

Bu tarz haberlerin neden yapıdlığını anlamak pek mümkün değil ama madem böyle bir iddia var; dilerseniz biz de yaptığımız ekran hassasiyet testini sizlerle paylaşalım ve en doğru kararı kendiniz verin…

 

 

Bir önceki yazımız'da Galaxy S6 Active'e yakında göz atalım başlıklı makale galaxy s6, Galaxy S6 Active ve S6 Active hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.