Güncel Teknoloji Haberleri

Galaxy S6 için en iyi tampon kılıflar

Akıllı telefon konusunda insanlar ikiye ayrılır. Telefonları için koruyucu kullanmak isteyenler ve korumayı bilmeyenler. Bazıları bir kılıf ile telefonlarını korurken bazıları da sadece ekran koruyucu tercih ederler.  Fakat güzel bir görünüme sahip olsun diye bunların hiç birini kullanmayan mobil kullanıcılar da var.

Bunların yanısıra üçüncü kişilerde mevcut. Bu kişiler, düşmelerde telefonu koruyucu görev yapan tampon kılıfları tercih ediyorlar. Tampon kılıflar telefonun kenarlarda şok emici katman sağlayarak kazara düşmelere karşı korumak için tasarlanmıştır. Aynı zamanda telefonun ön ve arka kısımları bir kılıf tarafından kapanmadan, tüm güzelliğiyle açıkta kalıyor.

1434310913_04.jpg

Galaxy S6 gibi şık bir telefonu kullananlar muhtemelen bir kılıf ile bu güzelliği kapatmayı istemeyecek ve kılıf kullanmaktan kaçınacaklardır. Bu yüzden de tercihler tampon kılıflardan yana olabilir. Sizlere bu haberimizde Galaxy S6 için özel üretilmiş tampon kılıfların bir listesini sunacağız.

Sonraki sayfalarda bu tampon kılıfları inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız'da Android'den kopyalanmış iOS 9 özellikleri başlıklı makale android m, apple ve Google hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.