Güncel Teknoloji Haberleri

Google size en mükemmel Android akıllı telefonu öneriyor!

Günümüz akıllı telefonlarında her geçen gün yeni özellikler ekleniyor. Hal böyle olunca akıllı olmaktan öteye geçen akıllı telefonları almayı düşünen kullanıcılar kararsızlık yaşıyor. Bu durumun farkında olan Google, sessiz sedasız resmi sitesi üzerinden cihaz önerileri sunan web aracını kullanıma açtı.

1434135977_img20150612220148.jpg

XDA Developers’daki bir kullanıcısı tarafından ortaya çıkarılan web aracı size akıllı bir telefondan beklentileriniz noktasında öneriler sunuyor. Google’ın Android.com üzerinden yayımladığı hizmet isteklerinizi karşılayabilecek telefonu bulmakta zorluk çeken kullanıcılara hitap ediyor.

1434135991_img20150612220304.jpg

WhichPhone olarak adlandırılan ve Android.com üzerinden sunulan hizmette 12 farklı kategoride telefonunuzda hangi özelliklerin olması gerektiğini belirtmeniz yeterli. Web aracı, minimum özellikleri belirlediğinizde karşınıza b’ özelliklerdeki birkaç seçeneği sizlere sunuyor.

Google’ın şimdilik ingilizce ve ABD’deki Sprint, AT&T ve T-Mobile gibi operatörleri kapsasa da WhichPhone, Android telefon almak veya değiştirmek istiyorsanız sizin için iyi bir kılavuz olabilir. Google’ın web aracına buradan ulaşmanız mümkün.

Bir önceki yazımız'da İşte Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'in en yeni temaları başlıklı makale galaxy s6, Galaxy S6 Edge ve samsung hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.