Güncel Teknoloji Haberleri

İşte Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’in en yeni temaları

Eğer Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge sahibi iseniz, büyük olasılıkla bu telefonların Samsung’un özel temaları destekleyen ilk amiral gemileri olduğunu biliyorsunuzdur. Şirket, Android Lollipop işletim sistemi üzerinde çalışan yeni ve geliştirilmiş TouchWiz arayüzünün bir parçası olarak çeşitli temaları kullanıcılara sunuyor. Ancak kullanıcılar, Samsung Tema Store üzerinden ücretsiz olarak indirdikleri temaları kendi zevklerine göre özelleştirebiliyorlar.

Samsung, Galaxy S6 ve S6 Edge için mevcut temalara ek olarak dokuz yeni tema yayınladı. Mağazadan tüm diğer temalar gibi yenilerini ücretsiz olarak indirebilirsiniz ve tema üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Galaxy S6 veya S6 Edge kutusundan ilk olarak üç temaile çıkıyor. Çünkü Samsung, telefonu tema seçenekleri ile doldurmadı ve bu kararı kullanıcıya bıraktı. Kullanıcı beğendiği temayı indirip özelleştirerek kullanabiliyor.

Aşağıda ve sonraki sayfalarımızda yeni temaların ekran görüntülerini inceleyebilirsiniz.

Galaxy S6 ailesi için Samsung’un en son temaları

1. Kelebek

1434068602_butterfly-1.jpg

Bir önceki yazımız'da Sony Mobile, Xperia M4 Aqua ve Xperia Z3+ ile Yaza Merhaba Dedi başlıklı makale Sony, Xperia M4 Aqua ve Xperia Z3+ hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.