Güncel Teknoloji Haberleri

LG Electronics, Sakarya’da iki yeni mağaza açtı

LG Electronics açtığı yeni mağazalarla inovatif teknolojilerini Türkiye’deki tüm kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Mağaza sayısını hızla artırmaya devam eden LG Electronics, Sakarya’da Serdivan Çark Caddesi ve Serdivan Agora Avm’de iki yeni LG Premium Shop açılışı gerçekleştirdi. Şimşek Grup tarafından yürütülecek olan yeni mağazaların açılış törenine SAGİAD Başkanı Ali Hacıeyüpoğlu, Şimşek Grup yöneticileri M.Şamil Şimşek ve Adnan Şimşek’le beraber LG Electronics Türkiye Bayi Destek Bölüm Başkanı Myungho Lee katıldı.

1434199838_lgsakaryabayi3.jpg

LG Electronics’in bayi ağını genişleterek Türkiye’nin her noktasında yeni mağazalar açmaya devam ettiklerini belirten LG Electronics Türkiye Bayi Destek Bölüm Başkanı Myungho Lee: “Sakaryalı kullanıcılarımızı LG Electronics’in en son teknolojili inovatif ürünleriyle buluşturacak olan bu yeni noktaları hizmete açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. LG Electronics Türkiye olarak bayi ağımız ve yeni mağazalarımızla hız kesmeden büyüyoruz. LG Premium Shop’lar ile tüketicilere ürünlerimizi toplu olarak görüp deneyimleme olanağı tanıyoruz” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız'da TÜBİTAK'ın yeni başkanı belli oldu başlıklı makale başkan ve Tübitak hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.