Güncel Teknoloji Haberleri

iOS 9’un yeni duvar kağıdını indirin

Apple’ın WWDC 2015 etkinliğinde duyurduğu en önemli yeniliklerden biri kuşkusuz dokuzuncu iOS sürümü oldu. Son olarak iOS 7’de radikal bir tasarım değişimine imza atan Apple son yıllarda ise görünümden ziyade performans ve iyileştirmelere odaklanıyor.

iOS 9’da öne çıkan yeniliklere kısace değinecek olursak;  arayüzü değişen Siri, Haritalar uygulamasında yaşanan gelişmeler, iPad için bölünmüş ekran özelliği, yenilenen Spotlight, batarya verimliliğini artıran düşük güç modu ve tasarımı değişen notlar uygulaması.

iOS 9 ilk olarak yeni iPhone’larda yer alacak. iPhone 6S ve iPhone 6S Plus’un eylül ayında tanıtılması bekleniyor.

Apple muhtemelen iOS 9’la birlikte sisteme yeni duvar kağıtları dahil edecektir. Tanıtım esnasında ekran görüntüsünde kullanılan duvar kağıdı kısa süre içerisinde reddit forumunda yayınlandı. Dev bir dalga içerisinde muhtemelen GoPro kamerayla çekilen fotoğrafı indirmek için alttaki linkleri kullanabilirsiniz. 

iOS 9’un yeni duvar kağının orijinal halini buradan ya da alttki görseli tıklayarak indirebilirsiniz. 1433826952_0xoygwb.png

Bir önceki yazımız'da Apple App Store 1.5 uygulama ve 100 milyar indirmeye ulaştı başlıklı makale 1.5 milyon uygulama, 100 milyar indirme ve App Store hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.