Güncel Teknoloji Haberleri

iPhone 6S’te görmek istediğimiz özellikler!

Yeni bir yıl yeni bir iPhone modeli demek ve Apple her yıl olduğu gibi bu yıl da sıradaki iPhone modelini tanıtacak. Muhtemelen Apple’ın bu yılki akıllı telefonunun adı iPhone 6S olacak. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi şirketin iPhone 6S Plus adında büyük bir versiyonu da tanıtması bekleniyor.

Apple muhtemelen Eylül’ün başlarında yeni iPhone modelini tanıtacak ancak, şimdiden özelliklerine ait bilgiler gelmeye başladı. Daha önce sizlere yeni nesil iPhone ile gelmesi beklenen özelliklerin listesini sunmuştuk. Bu haberimizde iPhone 6S ile gelmesini umut ettiğimiz özelliklerin yer aldığı bir liste sunacağız.

Aşağıda ve sonraki sayfalarımızda bu listeyi inceleyebilirsiniz.

Sizde bizlere yeni iPhone modelinde hangi özellikleri görmek istediğinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz.

Dahili IR

Samsung Galaxy S4, S5 ve S6 ile IR (kızıl ötesi) özelliği yerleşik olarak geldi. Bu özellik ile telefonunuzu uzaktan kumanda olarak kullanabilirsiniz. Apple şimdiye kadar bu özelliğe yer vermedi ve iPhone 6S ile bu özelliği de görmek istiyoruz.

1433617582_02.png

Bir önceki yazımız'da Vodafone çalışanı Apple iPhone 6S lansman tarihini sızdırdı başlıklı makale apple, iphone 6s ve iphone 6s plus hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.