Güncel Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy S6 Plus’ın ilk canlı fotoğrafları sızdırıldı

Samsung bu yıl tanıttığı amiral gemisi Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge ile oldukça ilgi gördü ve mobil kullanıcılardan tam puan aldı. Şirket gerek özellikleri, gerek tasarımı ile oldukça farklı bir model ile karşımıza çıktı. Ancak bu yıl bununla kalmayacak gibi görünüyor.

Geçtiğimiz günlerde Galaxy S6 Mini sızıntılarından sonra şimdi de Galaxy S6’ın daha büyük ekranlı varyantı ile ilgili sızıntılar geldi. Galaxy S6 Plus olduğu iddia edilen ilk canlı fotoğraflar YouTuber Marcus Brownlee tarafından sızdırıldı.

1433406398_2015-06-03-samsung-galaxy-s6-plus-geliyor.jpg

Şimdiye kadar gelen söylentiler Galaxy S6 Plus’ın 5.5-inç Quad HD çözünürlüklü bir Super AMOLED ekrana sahip olacağı yönündeydi ve görsellerde bunu kanıtlıyor. Ayrıca arka yüzünde kamera modülü ve telefonun kenarları arasında biraz daha fazla boşluk olduğunu görmek mümkün. Ancak sızıntılara göre Galaxy S6 Plus altı çekirdekli Snapdragon 808 işlemci ile gelecek ve amiral gemisi Galaxy S6 ile aynı düzeyde donanıma sahip olmayacak.

Galaxy S6 Edge gibi kavisli ekrana sahip olan Galaxy S6 Plus LG G4 ve iPhone 6 Plus’a rakip olarak geliyor.

Sonraki sayfalarda Galaxy S6 Plus’ın sızdırılan görsellerini inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız'da Nokia 3310'un yenik düştüğü vurulma testi (Video) başlıklı makale nokia 3310 ve test hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.