Güncel Teknoloji Haberleri

Apple Tüm Beats Pill XL Hoparlörleri Geri Çağırıyor

Apple bugün Beats Pill XL hoparlörleri kendi isteğiyle geri çağırdığını ve müşterilere para iadesi yapacağını duyurdu. Apple, nadir durumlarda olsa bile Beats Pill XL bataryasının aşırı ısınıp yangın riski yaratabileceğini bildirdi. Bu geri çağırma diğer Beats veya Apple ürünlerini etkilemiyor.

Müşterilerin güvenliği şirketin birinci önceliği olduğu için Apple, müşterilerinden Beats Pill XL hoparlörlerini kullanmayı bırakmalarını istedi. Beats Pill XL hoparlörlerini kullanan müşterilerin, ürünlerini Apple’a nasıl geri iade edecekleri ve 875 TL tutarındaki elektronik geri ödemelerini nasıl alacakları hakkında detaylı bilgi almak için http://www.apple.com/tr/support/beats-pillxl-recall/ sitesini ziyaret etmeleri gerekiyor.

1433399281_beats-by-drdre-pill-xl-stereo-nfc-black-radio-streaming-system.png

Beats Pill XL, hoparlör ızgarası üzerindeki “b” logosu ve kulp üzerindeki “beats pill XL” yazısı ile tespit edilebilir.  Ürün siyah, metalik mavi, pembe, titanyum ve beyaz olmak üzere 5 renkte satışa sunulmuştu. Beats Pill XL, Beats by Dre tarafından Kasım 2013’de tanıtılmıştı. Apple Beats’i 2014 yılında satın aldı.

Bir önceki yazımız'da Android ve iOS uyumlu Huawei TalkBand B2 satışa sunuldu başlıklı makale Android, Bluetooth 3.0 ve egzersiz hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.