Güncel Teknoloji Haberleri

Asus Zenfone 2 ile çekilmiş muhteşem fotoğraflar!

Asus Zenfone 2 piyasadaki yüksek özellikli amiral gemilerinin yerini tutmasa da, oldukça iyi özelliklere sahip. Oldukça iyi özelliklere sahip akıllı telefon ZenFone 2,  4GB RAM ile gelen ilk akıllı telefon oldu.

Zenfone 2 inç başına 403 piksel yoğunluk, 400 nit parlaklık ve 1080 x 1920 piksel  çözünürlük ile Gorilla Glass 3 korumalı, 5.5 inç ekrana sahip. Çift SIM özellikli Zenfone 2’nin arka kasası fırçalanmış metal doku şeklinde ve yerleştirilen ses rocker ile LG’den birkaç fikir ödünç aldığı söylenebilir.

 

 1420494366_the-asus-zenfone-2-2.jpg

 

Asus Zenfone 2, 64-bit Intel Atom işlemci ve 4GB RAM özelliğine sahip ilk amiral gemisi telefon oldu. Ayrıca 2GB RAM ile ikinci bir versiyonu da mevcut olan cihazın arka kamerası çift renk “Gerçek Ton” LED flaş ve f / 2.0 diyafram lens ile 13 megapiksel sensör ile donatılmış. Ayrıca önde geniş açılı (85 derece) lens ve panoramalar için bir 5-megapiksel özçekim kamerası mevcut.

Tabii ki fotoğraf konusunda Zenfone 2’nin en iyi performansı güneşli koşullarda çekilen fotoğraflarda gerçekleşiyor. Telefonun HDR modu bir yüksek kontrastlı sahne çekerken oldukça kullanışlı olduğunu kanıtlıyor. Zenfone 2’nin kamerası ile çekilen fotoğraflar geniş filtreleri ve düzenleme araçları koleksiyonu  sayesinde daha da geliştirilebilir.

Zenfone 2 ile çekilen kamera örneklerini incelediğinizde, profesyonel fotoğrafçılık için yüksek özellikli akıllı telefon almanız gerekmediğinizi anlayacaksınız. Sonraki sayfalarda Asus Zenfone 2 ile çekilen fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız'da HTC'den yepyeni bir telefon daha: One ME başlıklı makale Android 5.0, BoomSound ve Dolby hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.