Güncel Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy S6 yerine LG G4 almak için beş neden

LG’nin 2015 model amiral gemisi LG G4 raflarda yerini almaya başlıyor. Oldukça iyi ve diğer amiral gemilerine göre farklı özelliklere sahip telefonun işlemcisi kullanıcılar tarafından eleştirilere neden olmuştu.

1433056289_lgg4.jpg

Bazıları tarafından sabırsızlıkla beklenen LG G4, bazılarına göre ise hayal kırıklığıydı. Ancak yine de LG G4, gerek tasarımı gerekse özellikleri ile kullanıcısından tam puan alan Samsung’un amiral gemisi Galaxy S6’ya göre tercih edilebilecek neden ve özelliklere sahip.

Sizlere bu haberimizde, Galaxy S6 yerine LG G4’ü tercih etmenizi gerektiren beş neden sıralayacağız. Bu sıralamayı aşağıda ve sonraki sayfalarımızda inceleyebilirsiniz.

1. Klişe kaliteli malzemelerden kaçmak istiyorsanız

2015 model akıllı telefonlar içinde LG G4 deri arka kapağı ile kesinlikle diğerlerine göre bir ayrıcalık sunuyor. Diğer üreticiler telefonlarında cam ve metal gibi kaliteli malzemelere yer verirken, LG bir farkındalık yaptı ve deri malzeme kullanmaya karar verdi.  Evden çıkarken ayakkabı ve kemerinizle uyumlu şık bir aksesuar olarak LG G4 tercih nedeni olabilir.

 

1430245633_01.jpg

Bir önceki yazımız'da Rakamlarla LG G4 - LG G3 karşılaştırması başlıklı makale Android 5.1, IPS Quantum ve LG G3 hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.