Güncel Teknoloji Haberleri

Otomobillerde bahar kampanyası başladı! İşte kampanyalar!

Özellikle bu zamanda ulaşım için otomobiller insanlar için olmazsa olmazlardan biri. Ancak bir otomobil sahibi olmak o kadar kolay değil. Oldukça yüksek bir fiyata sahip otomobilleri almak için kampanyalar en büyük fırsat olarak görülüyor.

1428356084_oto.jpg

Türkiye otomobil ve hafif ticari araç toplam pazarı, yılın ilk çeyreğinde, geçen senenin aynı dönemine göre, yüzde 50,29 arttı ve bu durum firmaların kampanya yapmasına neden oldu. Avantajlı bahar kampanyaları bol seçenekli ödeme imkanlarıyla otomobil alacakların yüzünü güldürecek gibi görünüyor.

Peki hangi otomobil firmaları nasıl bir kampanya düzenliyor? Aşağıda ve sonraki sayfalarımızda firmaları ile birlikte kampanyaları inceleyebilirsiniz.

Fiat, otomobilde nisan ayına özel “20 bin TL 20 ay sıfır faiz” fırsatı sunarken, daha düşük peşinat ve daha uzun vade ile kredi kullanma imkanının tercih edilmesi halinde, 60 bin TL 36 ay yüzde 0,79 sabit faizli kredi avantajından yararlandırıyor.

1428354008_fiat.jpg

Bir önceki yazımız'da Ford'dan 'Akıllı Hız Sınırlayıcı' otomobiller geliyor! başlıklı makale akıllı hız sınırlayıcı, ford ve otomobil hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.