Güncel Teknoloji Haberleri

Yılın en iyi iPhone oyunlarından biri şu anda yarı fiyatına satışta!

Yılın en iyi ve en güzel iPhone oyunlarından biri olan Alto’s Adventure, sınırlı bir süre için yarı fiyatına satışa sunuldu. Oyun şuanda sadece 0,99 dolar ile satın alınabiliyor.

Alto’s Adventure, iPhone ve iPad üzerinde oynayabileceğiniz muhteşem bir sonsuz koşu oyunu. Diğer marketlerde de çeşitli sonsuz koşu oyunları mevcut fakat çok az bölümü Alto’s Adventure’ın kalitesine ulaşabiliyor.

1432457311_a03sunrise.png

Çok sayıda site tarafından yüksek puanlar ile ödüllendirilen oyunda, Alto ve arkadaşlarının kayak maceraları konu edilmiş ve her defasında yapmamız gereken farklı hedefler mevcut. 180 farklı göreve sahip olan oyun, 6 farklı karakter de kendine has özelliklerle farklı deneyimler sunuyor . Alto’s Adventure adlı oyunun dosya boyutu ise sadece 65 MB.

Alto’s Adventure iPhone, iPad ve iPod Touch için evrensel uygulama olarak mevcut ve 0,99 $ fiyat etiketi ile App Store üzerinden indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız'da Oyun konsolları erkek egemenliğinden çıkıyor başlıklı makale kadın oyuncular, kadınların oynadıkları oyunlar ve n11.com hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.