Güncel Teknoloji Haberleri

Netcad’in Yeni Ürünü Excanet ile Kazı ve Hafriyat İşleri Artık Çok Kolay

Bina, site, otopark, hava alanı, liman, yapılı açık alan gibi her türlü yapım işi için, tüm ölçeklerdeki kazı/dolgu işlerinin ve tasarımlarının yapılabildiği Netcad uygulaması Excanet kullanıcılarına sunuldu. Bu uygulama ile kazı/dolgu tasarımlarında ihtiyaç duyulabilecek olası tüm tasarım kriterlerine göre kazı/dolgu işleri, gerekli tüm aşamaları ile gerçekleştirebilmektedir.

‘Excanet’ ile planda iş yapılırken kazı ve dolgu alanları üç boyutlu olarak oluşur; enkesit çizimleri, kübaj hesapları otomatik olarak yapılır; kazı planı proje çıktıları ve raporları standartlara uygun yapıda alınırlar. Site inşaatı gibi çok sayıda kazı/dolgu tasarımı yapılan projelerde toplu olarak rapor ve enkesit alarak zaman kazandırır.

1432562040_excanet.jpg

Excanet kullanıcılarına doğru ve hızlı hesaplamalar sonucu maliyet ve zaman avantajı kazandırmayı vadediyor.

25 yıldır geliştirdiği yazılım uygulamalarıyla ülkemizin en yaygın kullanılan mühendislik çözümlerinden bir haline gelen Netcad en yeni ürünlerinden Excanet için diğer ürünlerinde olduğu gibi 7/24 teknik destek veriyor.

Bir önceki yazımız'da Fujitsu Türkiye yeni genel müdürü Selda Bağdat Bahadır oldu başlıklı makale Fujitsu Türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.