Güncel Teknoloji Haberleri

Evinizi yanınızda götürün! İşte taşınabilir ev Ecocapsule!

Yıldızların altında çadır kurup uyumak sizi korkutuyor ise eğer, taşınabilir ev Ecocapsule tam size göre olabilir. Eşsiz konut deneyimi sloganı ile tanıtılan Ecocapsule, çok yakında ön siparişe sunulacak.

Taşınabilir ev Ecocapsule, taşımayı kolaylaştırmak için düşük nakliye maliyetleri ile bir konteyner içine sığabilecek şekilde tasarlanmış. 2016 yılında satışa sunulacak olan seyyar evin bu yıl sonunda ön siparişe sunulması bekleniyor.

Ecocapsule su ihtiyacını yağmur sularından, elektrik enerjisini ise rüzgar ve güneşten alıyor. 8 metrekare toplam kullanılabilir alana sahip mikro ev kolayca römork ile taşınabilir ve bu küçücük ev, ek yatak odası, ofis, hatta elektrikli araç için bir şarj noktası olarak hizmet verebilir. İçinde tuvalet, duş, mutfak, çalışma ve yemek alanı ve katlanabilir yatak mevcut.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda seyyar mikro ev Ecocapsule ile ilgili iç ve dış görsellerini inceleyebilirsiniz. Peki siz böyle bir ev ister miydiniz?

1432376137_eco-capsule.jpg

Bir önceki yazımız'da Turkcell Platinum ile doğaya dönüş başladı başlıklı makale turkcell ve Turkcell Platinum hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.