Güncel Teknoloji Haberleri

HWA Gaming’den Büyük Transfer

Dünyaca ünlü takımların yanısıra Türkiye’de de eSporu destekleyen Logitech G’nin sponsorluğunu yaptığı Türkiye’nin en büyük League of Legends takımlarından HWA Gaming, Gambit Gaming orta koridor oyuncusu Sebastian ‘NiQ760’ Robak‘ı kadrosuna kattı.

Uzun süre Gambit Gaming’de mücadele eden NiQ sağlık sorunları sebebiyle bir süre oyuna ara vermişti. Sağlığının düzelmesiyle e-spor’a geri dönüş yapan NiQ, yeni sezonda HWA Gaming’de mücadele edecek. 2014 IEM Cologne Şampiyonluğu bulunan ve EU LCSde mücadele eden oyuncunun bir Türk takımını tercih etmesi ülkemizin e-spor alanındaki ilerlemesinin altını çiziyor.

Logitech’in sponsor olduğu eSports takımları hakkında daha fazla bilgi edinmek, CS:GO, Dota2, Halo, Hearthstone, Heroes of the Storm, League of Legends, Super Smash Bros. Melee ve eSports’un dünyada oynanan diğer turnuvalarını takip etmek için www.facebook.com/logitechgaming sayfasını ziyaret edebilir@LogitechG veya @LogitechGamingTurkiye’yi takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız'da Beşiktaş, LOL 7. Bölgenin şampiyonu oldu! başlıklı makale beşiktaş, eSpor ve LOL hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.