Güncel Teknoloji Haberleri

Samsung, Galaxy S6 Edge’in Iron Man serisini resmen duyurdu

Son haftalarda sızdırılan görseller ve geçen hafta Samsung’un pazarlama şefi Lee Young-hee tarafından onaylanmasından sonra  Galaxy S6 Edge Iron Man Limited Edition resmen açıklandı. Marvel ile işbirliği içinde tasarlanan Iron Man temalı Galaxy S6 Edge, kırmızı ve altın karışımı rengiyle oldukça şık görünüyor.

64 GB  depolama alanına sahip Galaxy S6 Edge’in Iron Man sürümü, kutusunda kablosuz şarj pedi ile birlikte geliyor. Ayrıca kutuda Iron Man temasına özel şeffaf kılıfta bulunuyor. Samsung’un dediğine göre, Galaxy S6 Edge Iron Man Limited Edition Güney Kore’de 27 Mayıs’ta başlatılacak ve önümüzdeki ayda da Çin ve Hong Kong pazarlarında raflarda yerini alacak. Diğer pazarlarda mevcut olup olmayacağı henüz bilinmiyor ancak, şirket birçok Iron Man hayranlarını hayal kırıklığına uğratabilir.

1432625338_samsung-galaxy-s6-edge-iron-man-edition-01.jpg

Galaxy S6 Edge Iron Man Limited Edition’ın fiyatı hakkında henüz bir açıklama yapılmadı ama muhtemelen normal 64 GB Galaxy S6 Edge fiyatından daha yüksek olacaktır.

Aşağıda telefonun kutu açılımının olduğu videoyu izleyebilirsiniz.


 


1432641168_google.jpg


 


1432642637_en-buyuk.jpg

Bir önceki yazımız'da İki yeni Lumia telefon (Lumia 840 ve 840 XL) resmi makamlarca onaylandı başlıklı makale Lumia 830, Lumia 840 ve Lumia 840 XL hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.