Güncel Teknoloji Haberleri

Google’ın yeni Fotoğraf uygulaması sızdırıldı

Teknoloji devi Google’ın 28 Mayıs tarihinde düzenlenecek olan Google I/O konferansında yeni bir fotoğraf uygulaması tanıtması bekleniyor. Ancak Android Police sitesi Google I/O konferansından önce bu uygulamayı sızdırdı. Sızdırılan uygulamanın ekran görüntüleri ve tüm yeni özellikleri ortaya çıktı.

Uygulamanın en önemli özelliği Google +’dan Fotoğrafları ayırıyor olmasıdır. Resimler otomatik olarak yedeklenir ve gün veya aya göre alınabilir. Yeni özelliklerden biri de Assistant. Bu özellik ise fotoğraflardan film, hikayeler, animasyon ve kolajlar oluşturuyor. Ayrıca belleği boşaltmak için sizin izin verdiğiniz fotoğrafları saklıyor.

1432537250_nexus2ceepinwheel.gif

Google Fotoğraflar uygulaması şu anda yaptığı gibi, belirli nesneler, insanlar ve hayvanlara dayalı resimleri aramanıza olanak tanır. Bir fotoğraf ya da başkalarının görmek istediğiniz resimleri içerecek özel bir albümü paylaşmak, SMS ya da sosyal medya siteleri aracılığıyla bir bağlantı göndermek kadar basit.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda sızdırılan ekran görüntülerini inceleyebilirsiniz.

1432537234_nexus2ceeds3.gif

Bir önceki yazımız'da Microsoft, Windows 10 simgelerini yeniledi başlıklı makale Bilgisayar, Geriş dönüşüm ve ikonlar hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.