Güncel Teknoloji Haberleri

Turkcell Superonline’da turbo hız dönemi

Dijital dünyada hayatı kolaylaştıran vazgeçilmez teknoloji ortağı Turkcell Superonline, internet hızına ilişkin farklı çözümler sunan ürünlerini “Işık Hızında+” çatısı altında bir araya getirdi.

Türkiye’de bir ilk olarak hizmete sunulan Turbo Yükle de, Işık Hızında+ ürünleri arasında yerini aldı. Kısa vadeli yüksek hızda veri aktarımı ihtiyacına çözüm üreten Turbo Yükle, 24 saat boyunca yükleme hızını 100 Mbps’ye çıkarıyor.  Bu süre boyunca gerçekleştirilen veri kullanımı AKK’yı etkilemiyor.

Tüm Turkcell Superonline fiber internet müşterilerinin kullanımına açık Turbo Yükle’den yararlanmak için TURBO YUKLE yazıp 2220’ye SMS atmak ya da Online İşlem Merkezi’nden başvuru yapmak yeterli oluyor. Turbo Yükle’nin fiyatı ise 4,90 TL.

Işık Hızında+ kapsamındaki diğer ürünler arasında 24 saat boyunca AKK’ya takılmadan 100 Mbps indirme hızı sağlayan Turbo İndir ve tarifeye ek AKK paketleri sunan Joker AKKyer alıyor. Turkcell Superonline’ın Işık Hızında+ ürünlerine ilişkin ayrıntılı bilgi http://www.superonline.net/super-servisler/isik-hizinda– adresinde bulunuyor.

Hizmetlere ilişkin içerik ve fiyat bilgileri ise şöyle:

Ürün

İçerik

Ücret

Turbo İndir

24 saatliğine AKK’ya takılmadan 100 Mbps hızında indirme

4,90 TL

Turbo Yükle

24 saatliğine AKK’ya takılmadan 100 Mbps hızında yükleme

4,90 TL

Joker AKK

Ay sonuna kadar geçerli tarifeye ek 25 GB AKK paketi

10 TL

Ay sonuna kadar geçerli tarifeye ek 50 GB AKK paketi

15 TL

Ay sonuna kadar geçerli tarifeye ek 100 GB AKK paketi

20 TL

 

Bir önceki yazımız'da MAC PC'lerde güvenlik açıkları F-Secure'ye emanet! başlıklı makale F-Secure, Freedome VPN ve MAC VPN hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.